SFE hakkında

Resmi Sınav Merkezi:

Essen şehrinin eğitim enstitüsü olarak SF Education Center çeşitli eğitim alanlarında çalışmaktadır. SF Education Center öncelikle ağırlığını Almanca dil kurslarının bireysel olarak geliştirilmesine vermiş olsa da, elde etmiş olduğu başarı sayesinde okutmanlık ve özel ders gibi bölümler de gelişmiştir. Bu hizmete ekonomi dillerinde eğitimler vb. sayesinde ticari alanda danışmanlık ve dersler de dahildir.

 

SF Education Center, 2011 yılındaki kuruluşundan beri mükemmel konseptinin de büyük katkısıyla sürekli bir değişim içindedir ve bu esnada ana odağı daima sunulan dil kurslarının ve ilave servis hizmetlerinin geliştirilmesi ve yüksek kalitesindedir.

 

Ruhr'daki en büyük alışveriş kentlerinden biri olarak tanınan Essen kentinin ortasındaki merkezi konumu nedeniyle, eğitim merkezimize kolayca ulaşılabilir ve ayrıca Düsseldorf Havaalanı'na yakın bir konumdadır. Havaalanına olan bu yakınlık, özellikle de farklı ülkelerden gelen dil öğrencilerimiz ve ünivesite adayı öğrencilerimiz tarafından takdir edilmektedir.

 

800 metrekarelik modern tasarlanmış sınıflar ve tümü pedagojik ve dil bilimsel açıdan eğitimli öğretmenlerimiz, SF Education Centerda özellikle küçük gruplarda öğrenmeyi başarılı ve unutulmaz bir öğrenme deneyimi haline getirmektedir.

 

Duisburg-Essen Üniversitesi'nin kooperatif dil okulu olarak SF Education Center, 2017'den beri TestDaF ve TELC'nin resmi sınav merkezidir. Hazırlık kurslarını tamamladıktan sonra, öğrenciler doğrudan SF Education Centerda TestDaF ve TELC B2 / C1 yüksek okul dil sınavına girebilirler.

 

Dil kurslarının yanı sıra, öğrencilerimiz için ücretli hizmet de sunuyoruz. Vize başvurusu, havaalanında karşılama, konaklama (daire/paylaşımlı konaklama) ve üniversitelere kabul başvurusu konularında size memnuniyetle yardımcı olabiliriz. Ayrıca hizmet listemizde görebileceğiniz daha birçok hizmet sunuyoruz. 

 

Sizi SF Education Center’a bekliyoruz!

SF EDUCATION CENTER GERMANY

Hoffnungstr. 2

45127 Essen, Germany

Email: info@sf-education.com

Tel.:     +49 - (0)201 - 4741 - 293 Fax.:    +49 - (0)201 - 4741 - 292

 

UNSERE SPRECHSTUNDEN:

Öffnungszeiten Front Office

   Montag - Donnerstag:

   11:00 - 14:00 Uhr

Telefonsprechstunden

   Montag - Freitag:

   10:00 - 16:00 Uhr

 

UNSERE BANKVERBINDUNG:

Bank: Sparkasse Essen Kontoinhaber: SF Education Center

IBAN: DE57360501050000286278

SWIFT: SPESDE3EXXX

 

PAYPAL:

buchhaltung@sf-education.com

Druckversion Druckversion | Sitemap Diese Seite weiterempfehlen Diese Seite weiterempfehlen
© 2011-2019 SF Education Center All Rights Reserved